Co dokáže CRM

Včelaři letí na Google

Před časem nás oslovil Český svaz včelařů, neboť organizace  již  delší dobu bojuje s e-mailovými schránkami členů svazu. Správce schránek nedokázal zabezpečit filtrování nevyžádané pošty, tzv. SPAMu. Schránky členů svazu se plnily nevyžádanou poštou a zároveň odchozí e-maily členů  svazu označili jiní poskytovatelé jako SPAM.

 

Pro organizaci, čítající 50 tisíc členů, je bezchybná komunikace naprosto zásadní. Nejspolehlivější nástroj, jak komunikovat, byl pro svaz donedávna klasický dopis v obálce, ten ale přináší značné náklady.

Představili jsme včelařům řešení Google for NON-profit, jehož součástí je e-mailová schránka od Googlu pro každého uživatele. Nejen že G-mail má nejlepší antispamové filtry na světě, ale obsahuje i mnoho dalších služeb, které včelařům usnadní komunikaci. Zároveň, jako nezisková organizace, má včelařský svaz službuGoogle for NON-profit  zcela zdarma.

Ve svazu se začalo využívat nejen zmíněných schránek, ale také sdílených dokumentů pro zápis ze schůzí. Všichni zúčastnění vidí co je do dokumentu psáno, a mohou se k němu přímo vyjádřit pomoci funkce komentáře. Nebo přímo zadat úkol skupině, která jej bude mít na starosti. Upozornění na tento úkol příjde členům vybrané skupiny přímo do e-mailové schránky.

Říká se “Starého psa novým kouskům nenaučíš.” V tomto případě bylo pořekadlo naprosto vyvráceno. Vážení pánové a dámy včelaři využívají všechny pokročilé funkce balíku Google for NON-profit od pokročílého vyhledávání, přes sdílené kalendáře, videohovory  a mnoho dalších vychytávek.

Google for Work – hlavní přínosy pro včelařskou organizaci:

Včelaři letí na Google

Chci kontaktovat
obchodního zástupce

Zavolejte nám +420 777 627 846

Nebo nám napište

Zanechejte kontakt
a zavoláme Vám zpět

Zanechejte nám kontakt a mi se vám ozveme

Ověřeno velkými i malými firmami

KIWI
Shopsys
Growjob
Kudrna
Business success
Level Up Marketing