FAQ

Jak probíhá přechod do cloudu?

Přechod do cloudu je velká změna. Změna způsobu jak pracujeme a jak komunikujeme. A čím větší změna, tím větší odpor ke změně. Aby byl pro vás přechod na cloudové řešení Workspace (G Suite), nebo CRM co nejhladší postupujeme dle metodik doporučených přímo Googlem.

Celý projekt je rozdělen do čtyř fází:


1. Příprava projektu a implementační tým

2. Řízení změny - Change management

3. Zapojení klíčových zaměstnanců - Early adopters

4. Spuštění a první dny v cloudu - GO LIVE


Příprava projektu a implementační tým (1 - 4 týdny)

V této přípravné fázi zjišťujeme současný stav u klienta. Jaké je současné řešení, velikosti e-mailových schránek a datových úložišť. Vytváříme implementační tým. Tento tým se skládá z našich techniků a zaměstnanců zodpovědných za IT na straně klienta. Ve spolupráci s klientem navrhneme časový plán a zapojené osoby do projektu implementace cloudového řešení. Jinými slovy co kdo udělá, kdy a jaký je požadovaný cílový stav.Řízení změny - Change management (1 - 2 týdny)

Než proběhne změna a přechod do cloudu, je důležitá komunikace do firmy. Co se děje, proč se mění zaběhlé věci, jaký je cíl a co bude až se celý projekt realizuje. Včasná a proaktivní komunikace směrem do firmy, informování všech zaměstnanců je základem pro úspěšný přechod do cloudu.Zapojení klíčových zaměstnanců - Early adopters (1 týden)

Jakmile máme odkomunikováno co se bude realizovat můžeme začít nasazení. Ve větších firmách využijeme částečně několik jejich zaměstnanců. Jsou to ti, kteří jsou tzv. “early adopters” a jsou mezi prvními kdo nové cloudové nástroje využívá. Zároveň probíhá proces migrace e-mailů, dokumentů a souborů.Spuštění a první dny v cloudu - GO LIVE (1 - 4 týdny)

Nastal den D a od dne “GO LIVE” pracujete v cloudu. Uživatelé pracují v novém prostředí a řeší se počáteční technická podpora. Domigrovávají se data, kontrola splnění cílů implementačního projektu. Předávací zpráva pro klienta.

Jak probíhá přechod do cloudu?

Chci kontaktovat
obchodního zástupce

Zavolejte nám +420 777 627 846

Nebo nám napište

Zanechejte kontakt
a zavoláme Vám zpět

Zanechejte nám kontakt a mi se vám ozveme

Ověřeno velkými i malými firmami

KIWI
Shopsys
Growjob
Kudrna
Business success
Level Up Marketing