Zjednodušíme a zefektivníme vaši práci
s Google Workspace.


Zařídíme, aby vaše e-mailové zprávy z Gmailu nepadaly do spamu. Aby váš e-mail nikdo nenaboural a nemohl z něj posílat podvodné zprávy. Nebo naučíme vaše lidi pracovat s prioritní poštou a efektivněji komunikovat. Budete až překvapení, co všechno umí!
 

90 % našich klientů dřív neumělo G Suite využít naplno. Chcete mít jistotu, že mezi ně nepatříte?


„My to s G Suite umíme, co nám chcete nabídnout?“ Touto větou začíná většina našich spoluprací. Pak ale zjistíme, jak mizerně firmy řeší bezpečnost dat nebo jak neefektivně používají e-mail a aplikace. Naučíme vás, jak to dělat lépe. Mnohem lépe.

S Google Workspace dokážeme čarovat.
A většinu z toho, co umíme, naučíme i vás!

Vyvineme pro vás šikovné aplikace na míru

Máme například aplikaci, která automaticky stahuje přílohy e-mailu a ukládá je do složky klienta na Google Disku. Nebo aplikaci, která umí stáhnout data z tabulky a pak z nich podle šablony na jedno kliknutí vygenerovat líbivý dokument.
 
 

Podělíme se o naše zkušenosti s Google Workspace

Ať už prodáváte parfémy nebo vyrábíte ocelové trubky, pomůžeme vám. Podělíme se s vámi o zkušenosti z podobných firem, nastavíme G Suite a nasadíme vlastní aplikace nebo skripty tak, abyste z G Suite vytěžili maximum.

Nastavíme sdílení dat i politiku jejich bezpečnosti

Každý den vidíme, jak špatně firmy s G Suite pracují. Nekontrolované sdílení, podvodné e-maily… Zařídíme, aby vaši zaměstnanci nemohli sdílet soubory na soukromé účty, vyladíme přístupová oprávnění k dokumentům, obnovíme smazaná data až 10 let nazpět nebo nastavíme e-mail, aby nedoručoval podvodné zprávy a aby vaše zprávy nepadaly do spamu.
 

Za Workspace nám platíte stejně jako Googlu,
ale podpora je nesrovnatelná

Zaplatíte stejně, dostanete více


Kolik teď platíte Googlu, tolik budete platit i nám. Místo kartou ale můžete platit převodem, bereme platby v českých korunách a častokrát vám zařídíme ještě výhodnější tarify.

Nebudete v tom sami, jsme tady s vámi


Kdykoliv potřebujete radu, jenom napíšete e-mail nebo zavoláte. Naši operátoři jsou Češi, budou se vám plně věnovat a spoustu věcí vyřeší operativně na dálku.

Získáte přehled o dění ve firmě


Pracují vaši lidé na home office, nebo na ně v kanceláři nevidíte? Připravíme pro vás dashboardy, abyste měli přehled o výkonu každého zaměstnance. Kolik poslal e-mailů, kolik času strávil videohovory nebo jak dlouho přepisoval dokumenty.

Naučíme vaše lidi pracovat s G Suite


Máme propracovaný systém on-line i prezenčního zaškolení stávajících i nových zaměstnanců. Vaši lidé budou s G Suite pracovat jako profíci – ti noví dokonce ještě dříve, než k vám nastoupí. Hned od prvního dne tak jedou na 100 % a vy se s jejich zaškolením vůbec nemusíte zdržovat.

Starosti s počítači hodíte za hlavu


Pronajmeme vám Chromebooky, na dálku do nich nainstalujeme aplikace a průběžně je servisujeme. Když potřebujete, můžete mít Chromebooky jen na pár měsíců. Když se pokazí, do druhého dne doručíme nové. Navíc neplatíte velkou částku na začátku, investici rozložíte do měsíčních splátek.

Chcete s Google Workspace pracovat naplno?
Můžete. Dejte nám vědět

Chci kontaktovat
obchodního zástupce

Zavolejte nám +420 777 627 846

Nebo nám napište

Zanechejte kontakt
a zavoláme Vám zpět

Zanechejte nám kontakt a mi se vám ozveme

Ověřeno velkými i malými firmami

KIWI
Shopsys
Growjob
Kudrna
Business success
Level Up Marketing