Naučíme vaše lidi využívat Google na maximum.
On-line, prezenčně nebo třeba 1 na 1

Většina zaměstnanců využívá jenom zlomek možností G Suite či CRM. 

K čemu vám jsou promakané nástroje jako Workspace (G Suite) nebo CRM, když s nimi pak lidi neumějí pracovat. 9 z 10 účastníků našich školení je v šoku, když vidí, co všechno s těmito nástroji dokážou.

Proškolíme vaše lidi na klasickém prezenčním školení, pomocí on-line školení nebo klidně formou setkání 1 na 1. Podobu i osnovu školení vždy připravíme tak, abyste z něj dostali maximum.

Pokud potřebujete zaškolit víc lidí naráz, nejspíš využijete on-line akademii. V sérii videokurzů proškolíme zaměstnance ještě dříve, než k vám do firmy vůbec nastoupí. A to hlavní – celou tu dobu máte po ruce lektora, kterému můžete kdykoliv on-line zavolat.


 

Školíme on-line, prezenčně i 1 na 1

Klasické školení v zasedačce až pro 15 lidí z jedné nebo více firem, on-line kurz pro více účastníků nebo individuální on-line školení 1 na 1. Formát vždy přizpůsobíme tak, abyste ze školení dostali co nejvíce. Konečně ovládnete záplavu e-mailů, naučíte se automaticky třídit poštu nebo zabezpečíte cloud tak, aby se k datům nedostal nikdo nepovolaný.
 
 

Pomůžeme administrátorům i uživatelům

Máme kurzy pro G Suite administrátory, pro G Suite uživatele nebo kurzy CRM pro obchodníky i vedoucí obchodu, kde pilujeme obchod a zákaznickou péči. Výsledky uvidíte hned další den – lidé začnou posílat e-maily přímo ze CRM, zvládnou více hovorů nebo pošlou více personalizovaných e-mailů.

Vytvořili jsme on-line akademii i akreditovaný kurz pro školy

Nejjednodušší způsob zaškolení lidí? On-line akademie. Balíček videolekcí si objednáte formou předplatného jako Netflix, mezi lekcemi můžete konzultovat s lektorem a na konci vás čeká test s certifikátem. Pro školy zase máme dva akreditované kurzy MŠMT, na které dostanete dotaci.
 

Chcete z Workspace nebo CRM dostat maximum?
Dejte nám vědět

Chci kontaktovat
obchodního zástupce

Zavolejte nám +420 777 627 846

Nebo nám napište

Zanechejte kontakt
a zavoláme Vám zpět

Zanechejte nám kontakt a mi se vám ozveme

Ověřeno velkými i malými firmami

KIWI
Shopsys
Growjob
Kudrna
Business success
Level Up Marketing