Zvýšení výkonu pro obchodní oddělení


Zastáváme myšlenku, že obchodníci mají obchodovat – a ne řešit administrativu. Proto nabízíme CRM, Salesforce nebo Pipedrive, která automatizují rutinní činnosti a nechávají vašim lidem více času na obchod.

Připravíme šablony e-mailů, zautomatizujeme vytáčení hovorů a vedoucím obchodu dáme nástroje, díky kterým vyhodnotí každou zakázku i člověka – kolik kdo poslal e-mailů, vyřídil telefonátů nebo měl schůzek a co nejčastěji vede k uzavření obchodu.

Díky podrobným reportům a automatizaci činností budete mít dost času i dat na to, abyste svůj obchod pořádně nakopli.

Automatizace všem uvolní ruce

S námi vstoupíte do nové éry businessu 4.0. Nastavíme vám třeba automatické třídění pošty, automatické ukládání příloh z e-mailu na Disk nebo filtrování pošty pomocí umělé inteligence – už jen tohle ušetří každému zaměstnanci desítky minut rutinní a nudné práce denně.
 
 

Budete rychlejší než kdy dříve

Zaměstnanci nebo klidně celé týmy začnou společně pracovat na stejném dokumentu nebo projektu. K datům bude mít přístup každý, komu je zpřístupníte – i když je zrovna na druhé straně planety. A díky intuitivnímu ovládání se ve všech aplikacích okamžitě zorientujete.

Vaše data budou v bezpečí a pod kontrolou

Bojíte se cloudu? Riziko ztráty dat je s G Suite o 95 % nižší, než když používáte vlastní server. Ztracená data navíc dokážeme až 10 let nazpět obnovit, nikdo nemůže sdílet citlivá data mimo firmu a pokud se to přesto stane, vy se o tom díky notifikaci okamžitě dozvíte.
 

Workspace prokazatelně zvyšuje firemní efektivitu. V malých i velkých firmách

G Suite vám usnadní komunikaci, řízení projektů i přístup k datům. A my vám ho nejen nasadíme – ale hlavně vás s ním naučíme pracovat tak, abyste z něj vytěžili maximum.

Usnadňujeme obchodníkům práci, aby mohli prodávat víc než kdy dříve

Tabulky v Excelu jsou přežitek. Teprve se silným CRM detailně vyhodnotíte každý obchodní případ, zautomatizujete rutinní činnosti a jako vedoucí obchodu budete mít absolutní přehled o aktivitách obchodníků.

Zhodnotíme, jak aktuálně pracujete

Podíváme se na šablony vašich e-mailů a nabídek, zanalyzujeme komunikační kanály a zhodnotíme výsledky marketingu nebo práci zákaznické podpory. Pomůžeme vám i se segmentací zákazníků a navrhneme, jaký typ klientů byste měli oslovovat nebo jak úspěšnost obchodního oddělení měřit.

Na vše, co lze, nasadíme automatizaci

Připravíme šablony nejčastějších e-mailů a textů do nabídek, abyste se nezdržovali jejich psaním. Zautomatizujeme vytáčení hovorů ze CRM i ukládání záznamů na disk. Jednoduše zbavíme vaše obchodníky nudné práce a administrativy – nabídky, personalizované e-maily či dokumenty připravíte na jedno kliknutí.

Dodáme mocný nástroj k řízení obchodu

Nasadíme vám CRM, ve kterém si kdykoliv vyjedete přehled o aktivitě obchodníků – počtu telefonátů, e-mailů nebo schůzek. Vyhodnotíte v něm každý obchodní případ, jeho slabá místa i důvody úspěchu. Snadno tak zjistíte, co ve vašem byznyse spolehlivě funguje nebo které klienty máte oslovovat.

Chci kontaktovat
obchodního zástupce

Zavolejte nám +420 777 627 846

Nebo nám napište

Zanechejte kontakt
a zavoláme Vám zpět

Zanechejte nám kontakt a mi se vám ozveme

Ověřeno velkými i malými firmami

KIWI
Shopsys
Growjob
Kudrna
Business success
Level Up Marketing