Případové studie

IN-EKO

O společnosti

Společnost IN-EKO TEAM s.r.o., která byla založena před více než 20 lety, sídlí ve střední Evropě, kde se nachází také její výrobní závod. Od svého založení se společnost zaměřuje na výrobu vodohospodářských zařízení z nerezavějící oceli, která jsou určena k čištění odpadních vod. Základem našeho podnikání je důraz na vysoce kvalitní práci, inovativní procesy a komplexní poprodejní služby.

IN-EKO TEAM je společnost s celosvětovou působností a je jedním z nejvýznamnějších výrobců zařízení pro mikrofiltraci nejen na trzích střední a východní Evropy. Všechna námi nabízená zařízení jsou vlastní výroby, navrhována a vyvíjena našimi konstruktéry. Veškeré naše poznatky a zkušenosti z oboru filtrace vody využíváme k vývoji efektivních a inovačních technologií. „ALL FOR WATER“ je pro nás každodenní výzvou!.

společnost IN-EKO TEAM je od svého založení zaměřena na výrobu zařízení z nerezavějící oceli, zejména pro čistírny odpadních vod

Každoročně zemře v důsledku znečištěné vody více než 1 000 000 lidí a více než 2 miliardy lidí po celém světě nemá přístup k bezpečné vodě. Společnost IN-EKO TEAM vznikla právě proto, aby se zasadila o rozšíření kvalitní vody na zemi prostřednictvím výroby zařízení pro čištění odpadní vody, která nabízí vládám, soukromníkům i průmyslovým firmám.

Svoji společenskou odpovědnost vidí společnost IN-EKO TEAM ve zlepšení životních podmínek lidí a to prostřednictvím výroby zařízení na čištění odpadních vod a také neustálým hledáním řešení, které umožní poskytovat služby mnoha soukromníkům i průmyslovým firmám. Odpovědností zaměstnanců společnosti je dodržování zákona a respektování dalších lidí a životního prostředí.

společnost IN-EKO TEAM je od svého založení zaměřena na výrobu vodohospodářských zařízení z nerezavějící oceli, zejména pro čistírny odpadních vod.

Česká republika
https://www.in-eko.cz/
info@in-eko.cz
+420 517 070 611

Vybraná řešení

Google Calendar
G-mail
Hangouts
Keep
Sheets
Slides
Forms
Documents
Password safe
Google Admin
Google Disk
Sync

Chci kontaktovat
obchodního zástupce

Zavolejte nám +420 777 627 846

Nebo nám napište

Zanechejte kontakt
a zavoláme Vám zpět

Zanechejte nám kontakt a mi se vám ozveme

Ověřeno velkými i malými firmami

KIWI
Shopsys
Growjob
Kudrna
Business success
Level Up Marketing